nacitavam

Pripravujem obsah

Oznam

Babyfun - cvičenie pre mamičky a detičky
 

Vrakuňa

ROZVRH

Lekcia trvá 45 minút, 15 minút je na hranie sa detičiek, socializáciu, rozdávanie nálepiek, pečiatok, rozhovor 

BABYFUN MINI - hravé, ale aktívne cvičenie pre najmenšie bábätká (posilnenie svalového aparátu, rozvoj kognitívnych schopností, socializácia)

BABYFUN MAXI - zábavné cvičenie pre deti od 1 do 3 rokov s prvkami angličtiny (tanec, cvičenie, hudba, rytmus, montessori prvky, gymnastika, prekážkové dráhy, fitlopty a množstvo iných aktivít)

MEGAGYM - tanečná gymnastická lekcia - pokračovanie zábavnej lekcie Babyfun pre škôlkárov (choreografie, voľné tančeky, známe pesničky, prekážkové dráhy, gymnastické prvky pre deti od 3 do 6 rokov)

POWER JOGA - Športovejší druh jogy s prvkami jemnej dynamiky a sily, ktorý buduje krásne pevné, štíhle telo, zvyšuje ohybnosť kĺbov, chrbtice i flexibilitu svalstva. Je určená pre mamičky na materskej dovolenke, ktoré chcú byť aktívne, ale nemajú kam, prípadne nechcú odložiť svoje deti. Cvičenie je pre mamičky, ktoré si môžu na lekciu priniesť dieťatko.

KRUHOVÝ TRÉNING - cvičenie zamerané na formovania postavy pod vedením certifikovanej lektorky s individuálnym prístupom.

VOĽNÁ HERŇA s telocvičňou - príďte sa pohrať, odreagovať sa, porozprávať sa s kamarátkami v našej herničke a telocvični. Deti sa zabavia, pohrajú a vybehajú, vy si zatiaľ môžete vychutnať kávičku.

DETSKÉ OSLAVY - organizovanie detských osláv so zábavnou lekciou v telocvični, párty výzdobou, občerstvením a animátorkou. Pripravíme vám nezabudnuteľnú oslavu pre Váš poklad :-)

Kde sme?
nacitavam

Pripravujem obsah

Prevádzka - PODUNAJKO
Materské, detské a rodinné centrum Latorická 4, 821 06
Bratislava
Babyfun - múdra škôlka v pohybe
Babyfun - cvičenie pre mamičky a detičky Babyfun.sk na facebookuBabyfun.sk na YouTube
PODUNAJKOŠkôlka Babyfun
2024 Babyfun.sk | Created by Matúš SAS