VIANOČNÉ FOTENIE Záhorská Bystrica

Pozývame vás na rozprávkovo krásne VIANOČNÉ FOTENIE v materskom centre v ZÁHORSKEJ BYSTRICI :-).  

Príďte zvečniť Vaše bábätko/dieťatko, deti, rodinku do nášho krásneho vianočného ateliérika v priestoroch materského centra – miestnosť, kde cvičíme Babyfun kurzy.
Povozte dieťatko na sánkach, pohojdajte na drevenom koníkovi, nakuknite do zimného lampášika, pomojkajte s vianočnou bábikou…spravte z neho Váš najkrajší vianočný darček pre Vašich najbližších 🙂.

Naše fotenie je iné :-). Príďte sa presvedčiť. S deťmi to vieme ;-).

Samozrejme, s detičkami sa môžete odfotiť aj vy.

Fotiť bude skvelá fotografka Zuzka, ktorá má perfektný a milý prístup k deťom. Rozveseľovať deti bude lektorka Silvi, takže veríme, že to opäť zvládneme na 1 s hviezdičkou, tak ako na Veľkonočnom fotení a počas predchádzajúcich 2 rokov počas Vianočného a Veľkonočného fotenia aj v iných centrách :-).

Na každé dieťatko čaká motivujúca sladká odmena za modeling 🙂 

TERMÍN: STREDA 22.11.2017 

ČAS:   13:30 – 19:00 hod.

MIESTO: Babyfun Záhorská Bystrica Materské centrum vo farnosti sv. Petra a Pavla – Sv. Pia X.1. (farský úrad za kostolom, veľkou bránou dnu, vchod vľavo a 1.poschodie) – bezproblémové parkovanie 

TERMÍN dodania fotiek: cca do 14 dní

CENA: 25 € – 1 dieťatko – v cene je 5 vytlačených upravených fotiek v rozmere 10×15 cm + 1 vytlačená pohľadnica + všetky fotky z fotenia zaslané mailom pre Vašu individuálnu potrebu – môžete si dať vyvolať koľko fotiek chcete vo vami vybraných rozmeroch a formátoch ako darčeky pre najbližších

CENA: 30 € – súrodenci, rodinné foto, mamička a dieťa,… v cene je 5 vytlačených upravených fotiek v rozmere 10×15 cm + 1 vytlačená pohľadnica + všetky fotky z fotenia zaslané mailom pre Vašu individuálnu potrebu – môžete si dať vyvolať koľko fotiek chcete vo vami vybraných rozmeroch a formátoch ako darčeky pre najbližších  

ODPORÚČANIE k foteniu: podľa vlastného vkusu, biela/červená košieľka pre chlapcov, sačko, rifle, nohavice, pre dievčatká biele, červené šatočky. Môžete ladiť detičky do bielej, červenej, béžovej, zlatej, striebornej farby. Samozrejme, môžete byť kreatívny a zvoliť outfit podľa vlastného vkusu J.

K dispozícii na zapožičanie máme:

  • pre dievčatká: bielu tutu sukničku, biele/červené šaty, kožušinkovú vestičku, venčeky do vláskov, rôzne šatičky…
  • pre chlapčekov: červené pulóvre so sobíkom, biele košele, červené košele, traky, motýliky, kravaty, sako, kožušinkovú vestičku, klobúky, čiapky,
  • a samozrejme veľa ďalších krásnych kulís – vianočné bábiky, macka, sánky, dreveného koníka, zvonček, košík s kožušinkou pre bábätká, darčeky, zvončeky, drevené hračky, anjelské krídla, rožky a vidly pre čertíka, škriatkovské oblečenie a veľa iných.

Na fotenie nerezervujeme presný čas, nakoľko to nie je z organizačných dôvodov možné. Fotenie prebieha rýchle, zábavnou formou, tak aby sme z detí dostali maximum a nenudili ich. Na základe skúsenosti z minulých fotení, všetko prebiehalo rýchle, profesionálne, hladko a plynule. Pokiaľ sa jedna rodina fotila, druhá sa prezliekala, prípadne si detičky skrátili chvíľu hrou s hračkami v herni materského centra 🙂.

Budeme veľmi radi, keď nás odporučíte aj Vašim známym.

Všetci ste srdečne vítaní.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress