VIANOČNÉ FOTENIE Senec

Srdečne Vás pozývame na naše obľúbené tradičné rozprávkovo krásne VIANOČNÉ FOTENIE v materskom centre Senecké slniečko v SENCI :-).  

Príďte zvečniť Vaše bábätko/dieťatko, deti, rodinku do nášho krásneho vianočného prostredia v priestoroch rodinného centra Slniečko – miestnosť, kde cvičíme Babyfun kurzy.
Tento rok sme zvolili krásne, príjemné až luxusné prostredie vianočnej obývačky, kde sa bude vynímať Vaše dieťatko. Poláskajte si dieťatko v krásnom kresle, pohojdajte na drevenom sobíkovi, nakuknite do vianočných balíčkov, pomojkajte sa s vianočnou bábikou, či sa zahrajte s farebnými vianočnými guľami… Máme pripravených množstvo vianočných kulís. Spravte z Vášho pokladu ten najkrajší vianočný darček pre Vašich blízkych :-).

Naše fotenie je iné :-). Príďte sa presvedčiť. S deťmi to vieme ;-).

Samozrejme, s detičkami sa môžete v prípade záujmu odfotiť aj vy.

Fotiť bude opäť naša skvelá fotografka Zuzka Kvalová, ktorá má perfektný a milý prístup k deťom a vie zachytiť Vaše dieťatko v najkrajšom momente.
Rozveseľovať deti bude lektorka Silvi, takže veríme, že to opäť zvládneme na 1 s hviezdičkou, tak ako na všetkých Vianočných a Veľkonočných foteniach vo všetkých našich centrách počas predchádzajúcich 4 rokov :-). Minulý rok sme úspešne fotili v bývalých priestoroch miniGYM-u a opätovne sa tešíme na všetky spokojné mamičky s detičkami.

Na každé dieťatko čaká motivujúca odmena za modeling 🙂 – medovníčky, jabĺčka, aj cukríky

TERMÍN: SOBOTA 17.11.2018 od 9:00 do 18:00 hod.

MIESTO: Babyfun – Materské centrum Senecké slniečko – Lichnerova 44, vchod Odemat, 1.poschodie

TERMÍN dodania fotiek: cca do 20 dní

  • CENA: 25 € – 1 dieťatko – v cene je 5 vytlačených upravených fotiek v rozmere 10×15 cm + 1 vytlačená pohľadnica + ostatné fotky z fotenia zaslané mailom pre Vašu individuálnu potrebu – môžete si dať vyvolať koľko fotiek chcete vo Vami vybraných rozmeroch a formátoch ako darčeky pre najbližších
  • CENA: 30 € – súrodenci, rodinné foto, mamička a dieťa,… v cene je 5 vytlačených upravených fotiek v rozmere 10×15 cm + 1 vytlačená pohľadnica + ostatné fotky z fotenia zaslané mailom pre Vašu individuálnu potrebu – môžete si dať vyvolať koľko fotiek chcete vo vami vybraných rozmeroch a formátoch ako darčeky pre najbližších

ODPORÚČANIE k foteniu: podľa vlastného vkusu, biela/červená/modrá košieľka pre chlapcov, sačko, rifle, nohavice, pre dievčatká ružové, mentolové, čierne, červené šatočky. Môžete ladiť detičky do ružovej, červenej, zelenej/mentolovej, tmavomodrej, zlatej farby. Samozrejme, môžete byť kreatívny a zvoliť outfit podľa vlastného vkusu :-).

K dispozícii na zapožičanie máme:

  • pre dievčatká: sukničky, rôzne krásne šatičky, kožušinkovú vestičku, venčeky do vláskov, anjelské krídelká…
  • pre chlapčekov: červené pulóvre so sobíkom, saká, biele košele, červené košele, traky mentolovej farby pre chlapcov, aj pre otecka, motýliky, kravaty, sako, čiapky
  • a samozrejme veľa ďalších krásnych kulís – košík s kožušinkou pre bábätká, vozíček s darčekmi, vianočné bábiky, macko, drevený sobík, zvonček, vianočný kolotoč, snežítka, darčeky, vianočné gule, zvončeky, drevené hračky, anjelské krídla a veľa iných.

Na fotenie nerezervujeme presný čas, nakoľko to nie je z organizačných dôvodov možné. Fotenie prebieha rýchle, zábavnou formou, tak aby sme z detí dostali maximum a nenudili ich. Na základe skúsenosti z minulých fotení, všetko prebiehalo rýchle, profesionálne, hladko a plynule. Pokiaľ sa jedna rodina fotila, druhá sa prezliekala. Na detičky čaká krásny veľký detský kútik, kde si detičky môžu krátiť chvíľu hrou s hračkami a rodičia vypiť kávičku 🙂. Ak by sa nás nazbieralo veľa, poskytneme poradové číslo s približným časom a budeme Vás pred „Vašim“ fotením telefonicky alebo sms-kou kontaktovať. Fotíme celý deň – od rána do večera.

Fotíme aj v Záhorskej Bystrici (10.11.18 od 9:00 do 18:00), aj v Podunajských Biskupiciach (24.11.18 od 9:00 do 18:00).

Ďakujeme za šírenie informácie o našom fotení a ďakujeme za odporúčania pre Vašich známych.

Všetci ste srdečne vítaní 🙂.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress