VEĽKONOČNÉ FOTENIE Senec

Srdečne Vás opäť pozývame na najkrajšie JARNO VEĽKONOČNÉ FOTENIE so zajačikmi v MINIGYM v SENCI.  

Príďte zvečniť Vaše bábätko/dieťatko, spravte si krásnu spomienku, nalaďte sa na jarnú atmosféru a potešte najbližších milým darčekom :-).

Budeme sa fotiť aj s maličkými živými zajačikmi (samozrejme, ak budete chcieť ;-))

Naše fotenie je iné J. Príďte sa presvedčiť. S deťmi to vieme ;-).

Fotiť bude skvelá fotografka Zuzka, ktorá má perfektný a milý prístup k deťom. Rozveseľovať deti budem aj ja, takže verím, že to opäť zvládneme na 1 s hviezdičkou, tak ako predchádzajúce 3 roky počas všetkých našich úspešných fotení :-).

Na každé dieťatko čaká odmena za modeling 🙂

Veľkonočné fotenie je určené len pre deti, bábätká.

Deň: PIATOK 16.3.2018

Čas: 14:00 – 19:00

TERMÍN dodania fotiek: do 5 dní (do Veľkej noci) Vám pošleme na e-mail link s upravenými fotkami, ktoré si môžete uložiť, rozposlať, vytlačiť podľa vlastnej potreby. Vytlačené fotografie odovzdáme do 14 dni (vytlačené fotky z našej strany budú nachystané v obálkach v miniGYM až po Veľkonočných sviatkoch).

  • CENA: 25 € – 1 dieťatko – v cene je 5 vytlačených upravených fotiek v rozmere 10×15 cm + 1 vytlačená pohľadnica + všetky fotky z fotenia zaslané mailom pre Vašu individuálnu potrebu – môžete si dať vyvolať koľko fotiek chcete vo vami vybraných rozmeroch a formátoch ako darčeky pre najbližších
  • CENA: 30 € – súrodenci – v cene je 5 vytlačených upravených fotiek v rozmere 10×15 cm + 1 vytlačená pohľadnica + všetky fotky z fotenia zaslané mailom pre Vašu individuálnu potrebu – môžete si dať vyvolať koľko fotiek chcete vo vami vybraných rozmeroch a formátoch ako darčeky pre najbližších

ODPORÚČANIE k foteniu: podľa vlastného vkusu, biela košieľka pre chlapcov, biela blúzka pre dievčatká, ak máte, môžete priniesť aj detský kroj, ale máme aj k dispozícii:

  • pre dievčatká: sukničky s ľudovým motívom, tutu sukničky, šaty, kožušinkovú vestičku, krásne jarné kvietkované venčeky do vláskov, zajačie ušká…
  • pre chlapčekov: traky s ľudovým motívom, motýliky s ľudovým motívom, vestičky s ľudovým motívom, kožuštekovú vestičku, biele košieľky, klobúky, čiapky, korbáčiky
  • a samozrejme prinesieme aj maličké zajačiky 🙂
  • máme pripravených aj veľa ďalších krásnych kulís – drevené vozíčky, drevenú lavičku, kôš plný vajíčok, košíčky do ruky, veľkonočné hračky, korbáčiky, košík s kožušinkou pre bábätká.

Môžete byť aj vy kreatívni a vymyslieť si svoj outfit :-).

Na fotenie nerezervujeme presný čas, nakoľko to nie je z organizačných dôvodov možné. Fotenie prebieha rýchle, zábavnou formou, tak aby sme z detí dostali maximum a nenudili ich. Na základe skúsenosti z minulých fotení, všetko prebiehalo rýchle, profesionálne, hladko a plynule. Pokiaľ sa jedna rodina fotila, druhá sa prezliekala, prípadne si detičky skrátili chvíľu hrou s hračkami.

Ďakujeme za šírenie tejto informácie a budeme veľmi radi, keď nás odporučíte aj Vašim známym.

Všetci ste srdečne vítaní 🙂.

Fotíme aj v Podunajských Biskupiciach -11.3.18 (od 9:00 do 13:00) a v Záhorskej Bystrici – 14.3.2018 (od 14:00 do 19:00).

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress