VEĽKONOČNÉ FOTENIE Petržalka

Milé mamičky a detičky z Petržalky a okolia,Príďte sa naladiť na jarnú atmosféru v ľudovej nôte, zvečniť Vaše bábätko/dieťatko, spravte si krásnu spomienku a potešte najbližších milým darčekom 😊.

Naše fotenie je iné 😊. Príďte sa presvedčiť. S deťmi to vieme ;-).
Fotiť bude náš skvelý rokmi osvedčený fotograf Vlado, ktorý vie krásne zachytiť úsmev vašich detí. Rozveseľovať deti budem ja 😊, takže veríme, že to opäť zvládneme na 1 s hviezdičkou, tak ako predchádzajúce 4 roky počas všetkých našich úspešných vianočných či veľkonočných fotení vo všetkých prevádzkach.

Na každé dieťatko čaká odmena za modeling 😊

Veľkonočné fotenie je určené len pre deti, bábätká.
Detičky budeme fotiť aj so zajačikmi
😊.

Deň:
SOBOTA 30.3.2019 –
od 9:00 do 13:00 hod
.

CENA: 25 €/fotenie – 1 dieťa –
v cene je 5 vytlačených upravených fotiek v rozmere 10×15 cm + 1 vytlačená pohľadnica + všetky fotky z fotenia zaslané mailom pre Vašu individuálnu potrebu – môžete si dať vyvolať koľko fotiek chcete vo vami vybraných rozmeroch a formátoch ako darčeky pre najbližších

CENA: 30 €/fotenie – súrodenci, (3.dieťa + 5 €). v cene je 5 vytlačených upravených fotiek v rozmere 10×15 cm + 1 vytlačená pohľadnica + všetky fotky z fotenia zaslané mailom pre Vašu individuálnu potrebu – môžete si dať vyvolať koľko fotiek chcete vo vami vybraných rozmeroch a formátoch ako darčeky pre najbližších

TERMÍN dodania fotiek: do 14 dní Vám pošleme na e-mail link s upravenými fotkami, ktoré si môžete uložiť, rozposlať, vytlačiť podľa vlastnej potreby. Vytlačené fotografie odovzdáme do 14 dní.

!!! Na fotenie REZERVUJEME PRESNÝ ČAS, preto nám prosím obratom napíšte, v akom približnom čase (sobota od 9:00 do 13:00 hod.) je pre Vás možné prísť (vzhľadom napr. na spánok Vášho dieťatka) a my Vám v tom čase navrhneme Váš presný čas fotenia, ktorý pošleme na odsúhlasenie.

Do správy prosím uveďte meno dieťatka/detí a ich vek + mobilný kontakt a mailový kontakt.

Fotenie prebieha rýchle, zábavnou formou, cca 10 min., tak aby sme z detí dostali maximum a nenudili ich.

ODPORÚČANIE k foteniu:

pre dievčatká: biela blúzka alebo tričko s krátkym rukávom
K dispozícii máme: sukničky s ľudovým motívom (aj vo veľkosti pre bábätká) – biele kvietkové, červené, žlté; krásne jarné kvietkované venčeky do vláskov.

pre chlapčekov: biela košieľka, tričko, nohavice, rifle
K dispozícii máme: vestičky s ľudovým motívom, traky s ľudovým motívom – biele, červené, modré, žlté; motýliky s ľudovým motívom, klobúčik

Máme pripravených aj veľa ďalších krásnych kulís – drevený koník, drevenú lavičku, kôš plný vajíčok, jarné kvietky, košíčky do ruky, veľkonočné hračky, korbáčiky, košík s kožušinkou pre bábätká.

Môžete byť aj vy kreatívni a vymyslieť si svoj outfit 😊.

Ďakujeme za šírenie tejto informácie a budeme veľmi radi, keď nás odporučíte aj Vašim známym.

REZERVUJTE SI PROSÍM MIESTO: info@babyfun.sk; 0903 622 666 (ak nezdvíhame, lektorujeme 😊, pošlite nám prosím sms, obratom odpovieme)

Všetci ste srdečne vítaní 😊.

Fotíme aj:

v Senci – piatok 22.3.2019 (od 14:00 do 19:00 hod.);  sobota 23.3.2019 (od 8:30 do 13:00)
v Podunajských Biskupiciach – nedeľa 24.3.2019 (od 9:00 do 16:00)
v Záhorskej Bystrici – streda 27.3.2019 (od 13:00 do 19:00)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress