Kurzy

Tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutia pri našich kurzoch. Práve pre Vás sme pripravili naše úspešné kurzy:

BABYFUN MINI – cvičenie pre bábätká s mamičkami od 3 mesiacov do 12 mesiacov v ANGLIČTINE

BABYFUN MAXI – cvičenie pre detičky s mamičkami od 1 do 3 rokov v ANGLIČTINE

BABY MASÁŽ – Jemné masírovanie detského telíčka pomocou oleja. Znižuje stres medzi rodičom a dieťaťom a pomáha vytvoriť medzi nimi pekný a láskavý vzťah.

KIDDIE´S ENGLISH – angličtina pre detičky s mamičkami zábavnou hravou formou

KURZ ŠIKOVNÍČEK – výtvarná výchova, pracovná výchova, tvorivá dielnička pre najmenších – príďte si k nám s Vašim dieťatkom vytvoriť malé/veľké umelecké dielo.

KURZ TANEČNÍČEKtanečná príprava pre najmenších. Úspešný kurz je určený pre detičky vo veku približne 2,5 roka až 5 rokov.

ROZPRÁVKOVÁ JOGA – cvičenie jogy hravou formou napodobňovaním zvieratiek, rastliniek a vecí z bežného života pre detičky od 3 do 6 rokov.

KURZ GYMNASTIKA – Ak je Vaše dieťatko ohybné, pohybovo nadané a máte záujem podporiť jeho zdravý vývin, prípravková forma modernej gymnastiky je to pravé. Kurz určený pre deti vo veku od 3 do 5 rokov.

BODY FORMING pre mamičky s deťmi – potrebujete si spevniť postavu, zacvičiť si a nemáte kde nechať dieťatko? Nám dieťatko pri cvičení nevadí.

BODY FORMING zameraný na problémové partie – ak potrebujete spevniť brucho, zadok, stehná, boky a chrbát, tak neváhajte a zacvičte si v malej komornej skupinke.

MASÁŽ a RELAX – Asi každej z nás dobre padne, keď môže príjemne zrelaxovať pri masáži. Práve pre Vás je určený tento náš program.

TEHOTENSKÁ MASÁŽ – Pripravujete sa na príchod Vášho dieťatka? Bolí Vás chrbát? Určite oceníte možnosť relaxu a uvoľnenia pod vedením skúsenej a sympatickej masérky.

V našej ponuke sú aj kurzy ANGLIČTINY pre všetky vekové kategórie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress