BABYFUN s prvkami ANGLIČTINY

Vyskúšajte naše overené úspešné kurzy:

BABYFUN – cvičenie pre bábätká a detičky s mamičkami od 3 mesiacov do 3 rokov v ANGLIČTINE

Príďte si zacvičiť s Vašim dieťatkom a prežiť príjemné predpoludnie v kruhu jeho babyfun_v_anglrovesníkov. Počas kurzu v trvaní 8 lekcií spoznáte anglické pesničky, zacvičíme si na fitloptách, spoločne si zatancujeme, zahráme sa na hudobných nástrojoch, najmenší si užijú babymasáž a veľa ďalších aktivít počas cvičenia Babyfun s prvkami angličtiny. Okrem toho si aj vy rodičia zopakujete angličtinu alebo sa naučíte spolu s deťmi zopár anglických pesničiek a nových hier, ktoré budú Vaše deti milovať.

BABYFUN MINI V ANGLIČTINE – Kurz pre bábätká od 3 mesiacov do 12 mesiacov – cvičenie zamerané na motorický vývin dieťatka, posilnenie svalového aparátu, citové zbližovanie s mamičkou, socializáciu. Cvičíme s rôznymi pomôckami, hudobnými nástrojmi, loptami, kruhmi, balančnými pomôckami, tak, aby bola lekcia nielen zdraviu prospešná, ale aj pre bábätká atraktívna. Kurz je s prvkami angličtiny.

BABYFUN MAXI V ANGLIČTINE – Kurz pre detičky od 1 roka do 3 rokov – cvičenie zamerané na pohybové a hudobné aktivity s prvkami angličtiny. Základom lekcií sú pohybové hry, pesničky a tance, ktoré sú zamerané na rozvoj psychomotorického vývoja, socializáciu a prípravu na materskú školu. Počas lekcie sa vystrieda veľa činností (striedanie kľudových, aktívnych a didaktických činností s prvkami Montessori), tak, aby boli lekcie pre deti pútavé a atraktívne. Deti navštevujúce naše kurzy sú smelšie, v kolektíve samostatnejšie a vždy o krok vpred :-).

Deti sú zadeľované do maximálne 8 členných skupín v rovnakej vekovej kategórii.

Hľadáte možnosť, ako pomôcťbabyfun_v_angl2 svojmu dieťaťu spoznať, oboznámiť sa a zdokonaliť sa v angličtine a popri tom si aj zatancovať, pobaviť sa a prežiť skvelý čas?

Kurzy Babyfun mini a maxi ponúkajú to pravé pre vaše ratolesti – spájajú príjemné s užitočným.

Deti spoznávajú rôzne milé detské anglické pesničky, hry a básničky v angličtine, vyjadrujú radosť pohybom, hrou na hudobný nástroj, či spoločnou hrou. Dieťa má priestor prejaviť sa a lektorka ho opakovaním po nej vedie ku prirodzenej komunikácii v anglickom jazyku. Deti sa angličtinu neučia, prirodzene ju vnímajú.

Kurz zahŕňa 8 lekcií v trvaní 60 minút, pričom 45 minút je aktívna práca lektora s deťmi spolu s mamičkami (precvičenie celého tela, fit lopty, tanec, počúvanie a spievanie anglických piesní, oboznamovanie sa s hudobnými nástrojmi, používanie zdravotných masážnych pomôcok), zvyšných 15 minút je určených na socializáciu a zbližovanie detičiek.

Prečo umožniť deťom stretnutie s anglickým jazykom už v tomto veku?

Určite sa každý z Vás stretol s možnosťou výučby anglického jazyka pre batoľatá a máte plno otázok, ako to môže vôbec v tých malých hlavičkách fungovať? Odpoveď je veľmi jednoduchá J.

Každé dieťa je citlivé na zvuky a veci okolo seba. Vníma svet veľmi intenzívne, zaznamenáva obrazy, nové slová, zvuky a ukladá si ich do hlavičky.

A zrazu, keď príde čas na prvé slová, čudujete sa, odkiaľ ich pozná. Takto to funguje s akýmkoľvek jazykom, s ktorým sa Vaša ratolesť stretáva. Preto Vám ponúkame jedinečnú možnosť dovoliť Vášmu bábätku stretnúť sa popri cvičeniach hravou a zábavnou formou s angličtinou.

Ako to funguje?

Cvičenia sú popretkávané jednoduchými veselými pesničkami a riekankami v anglickom jazyku, ktoré si rodič spieva s dieťatkom.

Inštrukcie a vysvetlenia k cvikom sú v slovenskom jazyku.

Neviete po anglicky?

To vôbec nevadí. Pre každého rodiča s bábätkom je pripravený text anglickej piesne alebo básne aj s prekladom. Pesničky sú jednoduché, milé a pri napodobňovaní a tancovaní sa prirodzene učíte aj vy spoločne s dieťatkom :-). Takže aj Vy sa môžete vzdelávať spolu so svojím dieťatkom zábavnou a hravou formou.

U nás si môžete pre svoje dieťatko ohriať jedlo v mikrovlnke a aj ho pohodlne nakŕmiť v detskej stoličke. Samozrejmosťou sú prebaľovacie podložky a nočník na toalete. Mamičky s radosťou ponúkneme minerálkou, kávou alebo čajom zdarma a dieťatko potešíme piškótkou alebo inou maškrtou.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress